People And Skyline Of La Habana Cuba At Sunset

Kuba – gdzie tkwi fenomen tego kraju?

underline-wave.png

Kuba to kraj na Karaibach i jest największą wyspą na Karaibach. Zobacz dlaczego warto odwiedzić Kubę? Zapraszamy do podróży która inspiruje.

Kuba została w dużej mierze odizolowana od reszty świata z powodu reżimu komunistycznego. Kryzys gospodarczy kraju w latach 90. doprowadził do wzrostu turystyki, która przyniosła bardzo potrzebne dochody. Sektor turystyczny Kuby jest obecnie jednym z najważniejszych źródeł dochodów kraju.

Kuba to kraj znany ze swojej kultury, historii i wyjątkowego położenia geograficznego. Kraj od lat przyciąga turystów z całego świata.

W ostatnich latach na Kubie przybywa coraz więcej turystów z całego świata, aby odkrywać ten piękny kraj. Wraz z rozwojem turystyki istnieje wiele sposobów na poznanie bogatej historii i kultury Kuby – od zwiedzania kolonialnej architektury Hawany po zwiedzanie kubańskich fabryk cygar lub degustację kubańskiego rumu w lokalnym barze.

Z nami możesz poznać Kubę taka jaka jest naprawdę. Oferujemy wycieczki do tego kraju. Więcej szczegółów na stronie https://globzon.travel.pl/kuba-wycieczki/

Udostępnij: