Kuba

Muzyka i taniec w kubańskim stylu: salsa i rumba

Kuba to kraj, który kojarzy się z wieloma rzeczami: pięknymi plażami, charakterystyczną architekturą, ale przede wszystkim z niezapomnianym rytmem muzyki i tańca. W tym artykule odkryjemy tajemnice kubańskiego tańca, głównie salsy i rumby, oraz poznamy ich znaczenie dla kultury tej wyspy.

Aerial view of the residential homes in Havana City, Capital of Cuba
Aktualności

Hawana: miasto kontrastów

Hawana, stolica Kuby, to miejsce, które zachwyca swoimi kontrastami. To miasto pełne historii, kultury, i życia, które przeplata się w niepowtarzalny sposób. Od zabytkowych budowli,

wine pouring from bottle into glass at home in georgia
Aktualności

Gruzja dla amatorów wina: degustacje, winnice i wszystko to co najlepsze

W Gruzji powstało jedno z najstarszych winorośli na świecie, co sprawia, że Gruzja jest prawdziwym rajem dla miłośników tego szlachetnego trunku. Dla wszystkich amatorów wina, podróż do Gruzji stanowi niezwykłe doświadczenie, pełne degustacji, wizyt w winnicach i odkrywania tajemnic winiarskiego rzemiosła. Przygotuj się na niezapomnianą podróż po gruzińskim świecie wina!

Thick fog on the mountain pass Goulet. Georgia, Svaneti. Europe. Caucasus mountains
Aktualności

Duch winnicy: wizyta w regionach winiarskich Gruzji

Od wieków gruzińskie winnice przyciągają miłośników tego trunku ze swoim unikalnym stylem i smakiem. Odkrycie ducha winnicy w regionach winiarskich Gruzji to niezapomniana podróż po pięknych krajobrazach, smakach i historii tego kulturowego skarbu.

Landscape view with mountains and offroad car, Country of Georgia
Aktualności

Gruzja dla smakoszy: Kulinarne odkrywanie smaków

Gruzińska kuchnia jest połączeniem różnorodnych smaków, aromatów i tradycji, tworząc niezapomniane doznania kulinarne. Jeśli jesteś smakoszem poszukującym nowych doświadczeń, Gruzja to miejsce, które musisz odwiedzić. Przygotuj się na kulinarne odkrywanie smaków, które zapadną Ci w pamięć na długo.